Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ніколь Кідман розповіла про батька і роботу

Ніколь Кідман розповіла про батька і роботу

 10-12-2014, 22:30       o_sem       877     
Ніколь Кідман розповіла про батька і роботу


Нещодавно, відома акторка Ніколь Кідман відвідала прем’єру фільму «Пригоди Падінгтона» у Сіднеї. Там вона дала невеличке інтерв’ю, в якому розповіла про свого батька, сім’ю і свою любов до негативних персонажів.

Нагадаємо, що у вересні цього року батько Ніколь Кідман трагічно загинув. Так як акторка була доволі близькою з ним, це дуже сильно вплинуло на неї. Проте, наразі вона намагається триматися і в цьому їй надзвичайно допомагає вся родина. Як розповіла сама акторка, вся сім’я Кідман намагається максимально підтримувати один одного. На червоній доріжці Ніколь з’явилась разом із матір’ю і зазначила, що на Різдвяні свята збирається забрати її до США. Таким чином, вона намагається допомогти їй пережити втрату чоловіка.

Ще на прем’єрі у Лондоні акторка зазначила, що дуже пишається своєю роботою у «Пригодах Падінгтона». Виявляється, Ніколь зовсім не жахається «негативних» персонажів, а навпаки – саме їх і воліє грати у першу чергу ще з дитинства. У Сіднеї вона зазначила, що на її думку, ця робота дуже сподобалась би її батьку, адже він любив такі добрі й милі історії, і до того ж завжди з насолодою дивився всі фільми, в яких грала Ніколь.

Ніколь Кідман розповіла про батька і роботу

Ніколь Кідман розповіла про батька і роботу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...