Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анджеліна Джолі розповіла про труднощі

Анджеліна Джолі розповіла про труднощі

 11-12-2014, 13:00       o_sem       1904     
Анджеліна Джолі розповіла про труднощі


Навіть багаті і знамениті стикаються з різноманітними проблемами на своєму шляху до успіху. Так, відома Голівудська акторка Анджеліна Джолі мала докладати значних зусиль аби змінити свою професіональну спрямованість. Нагадаємо, що нещодавно вийшов на великі екрани перший фільм, в якому Анджеліна виступила не у ролі акторки, а у якості режисера фільму.

У своєму новому інтерв’ю, яке вона дала відомому журналісту і телеведучому Тому Брокоу, вона розповіла про те, як важко їй дався цей проект. Виявляється, «Нескорений» - став для Джолі одним із найтяжчих етапів життя. Не дивлячись на те, що акторка вже багато років працює у кіноіндустрії, режисура для неї виявилась доволі складним завданням. Вона майже нічого не знала щодо того, як повинен поводитись режисер, що він повинен робити і за чим слідкувати у першу чергу. Та це її не зупинило, адже вона була готова вчитись і здобувати нові знання методом спроб і помилок. Що ж, судячи з відгуків критиків і звичайних глядачів, їй це вдалось.

Повна версія розгорнутого інтерв’ю вже зовсім скоро вийде на телеканалі NBC, а вже потім з’явиться у вільному доступі у мережі Інтернет. З нього ми дізнаємося всі подробиці процесу зйомок, а також її відносин.

Анджеліна Джолі розповіла про труднощі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...