Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Камерон Діаз заговорила про шлюб

Камерон Діаз заговорила про шлюб

 11-12-2014, 20:00       o_sem       1181     
Камерон Діаз заговорила про шлюб


За свою довгу кіно-кар’єру акторка Камерон Діаз вже встигла зарекомендувати себе як велика прихильниця свободи у всіх її проявах. Зокрема, у стосунках з чоловіками. Вона вже неодноразово запевняла журналістів, що заміжжя – це не те, про що вона мріє. Тому її вже давно записали до списку найзавзятіших холостячок Голівуду, і вже, навіть, перестали у неї запитувати, коли ж вона вирішить вийти заміж.

Та, нещодавно, акторка сама про це заговорила. Сталося це на черговій прем’єрі нового фільму-мюзиклу «Ені», де головну роль і виконала Діаз. Це мила історія про просту дівчинку Ені, яка має не надто яскраве життя і ще менш позитивне майбутнє. Та все змінюється, коли вона зустрічає багатого й успішного чоловіка, який перевертає її життя з ніг на голову.

Звісно, на червоній доріжці її очікували журналісти, щоб задати декілька запитань. Відповідаючи на чергове питання, Камерон сказала, що захоплюється закоханими. Їй здається, що гармонійні та закохані пари видно одразу – вони сяють від щастя. І це прекрасно. А після, вона додала, що, наразі, до весілля вона не готова. Проте, не виключає можливості, що все ж таки вийде заміж і, можливо, навіть не один раз.


Камерон Діаз заговорила про шлюб

Камерон Діаз заговорила про шлюб

Камерон Діаз заговорила про шлюб
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...