Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Олівія Уайлд стане обличчям екологічного вбрання (фото)

Олівія Уайлд стане обличчям екологічного вбрання (фото)

 13-12-2014, 22:30       o_sem       997     
Олівія Уайлд стане обличчям екологічного вбрання (фото)


Схоже, що відомий бренд одягу H&M вирішив відповідально підійти не тільки до створення самого одягу, а й до вибору облич своїх колекцій. На думку представників модного будинку, ті, хто представляють їхню колекцію, мають мати не тільки гучне ім’я, а ще й відповідний стиль чи власні вподобання. Напевно, саме тому обличчям ексклюзивної екологічної колекції одягу Conscious Exlusive від H&M стала відома акторка Олівія Уайлд. Адже ні для кого не скрет, що вона у своєму повсякденному житті намагається бути максимально природною, полюбляє екологічно чисті речі та бореться за чистоту довкілля.

Колекція особлива тим, що при її створенні були використані органічні шовк, льон і бавовна, а також перепрацьований поліестер і екологічна шкіра.

Сама Олівія надзвичайно пишається тим, що саме їй довірили стати обличчям Conscious Exlusive. Вона впевнена, що представляти колекцію, яка демонструє витонченість і екологічність моди – це велика честь для будь-якої представниці слабкої статі.
Наразі, у мережі інтернет з’явилося всього дві світлини із фотосесії Олівії для H&M, проте, представники бренду анонсують, що вже скоро, ми побачимо її повну версію.

Олівія Уайлд стане обличчям екологічного вбрання (фото)

Олівія Уайлд стане обличчям екологічного вбрання (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...