Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Перше інтерв’ю Міли Куніс

Перше інтерв’ю Міли Куніс

 16-12-2014, 17:00       o_sem       1420     
Перше інтерв’ю Міли Куніс


Вже сплинуло два місяці з того моменту, коли сім’я Куніс-Катчер поповнилася маленькою донечкою. Проте, як виявилося, пара схильна приховувати своє особисте життя і ревно його оберігає. На сьогодні, папараці вдалося тільки одного разу зробити декілька кадрів, на яких зафіксована Міла, Ештон і маленька Вайат Ізабель. Та, нарешті, Міла вирішила трохи відкрити завісу таємничості й прийшла на студію вечірнього ток-шоу для того, щоб відповісти своїм прихильникам на найцікавіші запитання.

Виявилося, що молоді батьки всім займаються самостійно, без допомоги няні. Звісно, їм різними способами намагаються допомогти рідні акторів. Так, сестра Катчера, народила на два тижні раніше за Мілу, і вона постійно дає всілякі поради і розповідає як вона вирішувала свої схожі проблеми. Ну і, звісно, батьки також дають різноманітні поради, діляться своїм досвідом і допомагають «таємними» знаннями.

Варто зазначити, що Міла виглядає свіжо та підтягнуто. І не скажеш, що лише два місяці тому, вона стала щасливою мамою. Сама Куніс запевняє, що для цього вона не прикладала особливих зусиль, а прийти у форму їй допомогло грудне годування донечки і постійні турботи вдома.

Перше інтерв’ю Міли Куніс

Перше інтерв’ю Міли Куніс
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...