Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фріда Джаніні звільнилася

Фріда Джаніні звільнилася

 16-12-2014, 13:00       o_sem       1301     
Фріда Джаніні звільнилася


Весь модний світ активно обговорює скандальну новину: Фріда Джаніні та Патріціо Ді Марко покидають модний бренд Gucci. Чутки про це ходили вже декілька місяців, проте, ніхто не хотів вірити у те, що Фріда й її чоловік, все ж наважаться на такий крок.

А от тепер офіційні представники модного будинку Gucci підтвердили цю новину. Патріціо покине бренд вже з першого січня, а його дружина встигне побалувати прихильників модного будинку своїм прощальним словом. Вона представить колекцію осінь-зима 2015 року. А полишить свій пост креативного директора Gucci у кінці лютого.

Нагадаємо, що Фріда приєдналася до колективу бренду дванадцять років тому – у 2002 році, коли її запросили розробити дизайн сумок. Після тог, як у 2004 році з компанії пішов Том Форд, її зробили головою відділу аксесуарів, а у 2006 - вона стала креативним директором бренду, в ролі якого вона і знаходиться до сьогодні.

Причини такого рішення пари поки що не відомі. Представники Gucci ніяк не прокоментували цю подію, а представили її як факт. За чутками, пост Фріди може зайняти Рікардо Тіши, який зараз є креативним директором марки Givenchy. Проте, ця інформація поки що не має ніякого підтвердження.

Фріда Джаніні звільнилася
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...