Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анджеліна Джолі захворіла

Анджеліна Джолі захворіла

 15-12-2014, 17:00       o_sem       2826     
Анджеліна Джолі захворіла


Навіть якщо ви – всесвітньовідома акторка і режисер, ви не застраховані від неприємних хвороб. Нещодавно стало відомо, що акторка Анджеліна Джолі захворіла доволі неприємною хворобою – вітрянкою.

У мережі інтернет з’явився відеозапис, на якому Анджеліна розповідає, що хоче бути чесною зі своїми фанатами, тому визнає, що найближчим часом не зможе бути присутньою на деяких заходах, на яких планувала бути. Винна у цьому – хвороба вітрянка. Акторка також зазначає, що їй надзвичайно шкода, що вона підводить людей, які очікують її приїзду в рамках промо-туру «Нескореного». Замість неї на всіх заходах буде присутній її чоловік Бред Пітт.

Варто зазначити, що ця хвороба доволі небезпечна для здоров’я здорової людини. У той час, коли діти доволі просто її переносять, хвороба у дорослому віці може призвести до серйозних наслідків. Тому фанати акторки, наразі, доволі занепокоєні здоров’ям і передають улюбленій артистці найкращі побажання швидкого одужання, до яких долучимося і ми з вами. Сподіваймося, що для Анджеліни це захворювання пройде без негативних наслідків, і вона вже зовсім скоро порадує нас своєю появою на червоній доріжці.

Анджеліна Джолі захворіла

Анджеліна Джолі захворіла
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...