Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Даутцен Крез попрощалася з Victoria`s Secret

Даутцен Крез попрощалася з Victoria`s Secret

 16-12-2014, 20:30       o_sem       2061     
Даутцен Крез попрощалася з Victoria`s Secret


Один із навідоміших «янголів» Victoria’s Secret - Даутцен Крез прийняла рішення більше не продовжувати контракт із відомим брендом спідньої білизни. Наразі, вже навіть відомо, що саме підштовхнуло її до такого рішення.

Про це розповів офіційний представник і агент Крез. Виявилося, що вже одразу після народження донечки, Даутцен почала отримувати різноманітні контракти від інших брендів з більш вигідними умовами. Саме тому вона і не стала продовжувати свій контракт з Victoria’s Secret. Вона вирішила покинути бренд у момент, коли знаходиться «на піку популярності» аби спробувати попрацювати з іншими компаніями.

Варто нагадати, що двадцяти дев’ятирічна нідерландська топ-модель Даутцен Крез працювала з Victoria’s Secret ще з 2004 року. Вона неодноразово з’являлася у різноманітних фотосесіях і дефіле бренду. Крім того, вона постійно з’являється на обкладинках найпопулярніших журналів, таких як Time, Harper’s Bazaar, ELLE і в багатьох інших. Також модель часто співпрацювала з брендами косметики і одягу зі всього світу. Тож, де конкретно вона вирішить використовувати свій професіоналізм, набутий у Victoria’s Secret, поки що не відомо, але ми впевнені, це буде щось надзвичайне.

Даутцен Крез попрощалася з Victoria`s Secret

Даутцен Крез попрощалася з Victoria`s Secret
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...