Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Бонду знову не щастить

 17-12-2014, 17:00       o_sem       1022     
Бонду знову не щастить


Продовження легендарного фільму про непереможного агента 007 знову опинилося під загрозою. Цього разу хакери вкрали сценарій стрічки. Як розповіли представники кінокомпанії Metro-Goldwyn-Mayer, якій належать всі права на цю стрічку, нещодавно були вкрадений чорновий варіант сценарію нового фільму про Джеймса Бонда, який отримав робочу назву «Спектр». За їхніми словами, це зробили невідомі хакери.

Компанія у своєму прямому зверненні наголошує, що єдиним правовласником на цей сценарій являється саме Metro-Goldwyn-Mayer і будь-яке розповсюдження цієї інформації у будь-якій країні світу буде каратися за законом про авторське право. Наразі, викрадачі ще ніяк не проявили себе.

Ще одна неприємність з «Бондіаною» трапилася трохи раніше за хакерську атаку. Зі знімального майданчику фільму було вкрадено дев’ять автомобілів, загальною вартістю близько дев’ятисот тисяч доларів. Авто також до цих пір не знайшли.

Проте, не дивлячись ні на які проблеми, зйомки двадцять четвертого фільму про непереможного агента 007 продовжуються. Кінокомпанія обіцяє, що не дивлячись ні на які складнощі, фільм вийде у прокат вчасно, як і було заплановано – у жовтні наступного року.

Бонду знову не щастить

Бонду знову не щастить
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...