Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ліндсі Лохан «осіла» у Лондоні

Ліндсі Лохан «осіла» у Лондоні

 18-12-2014, 22:30       o_sem       999     
Ліндсі Лохан «осіла» у Лондоні


Ще буквально місяць тому засоби масової інформації публікували новини про те, що відома акторка Ліндсі Лохан планує найближчим часом знову переїхати до Сполучених Штатів Америки, а саме - у Лос-Анджелес. Всі гуртом обирали їй нову місцину для життя. Проте, нещодавно, в одному з своїх останніх інтерв’ю, сама акторка запевнила, що зовсім не збирається повертатися до США.

За її словами, Лос-Анджелес – живе одними плітками і у цьому місті немає чого робити, крім «піти кудись ввечері». А саме це, як ми з вами пам’ятаємо, і привело Ліндсі до наркотичної та алкогольної залежності, довгого лікування і болючої реабілітації.

Наразі, у столиці Великої Британії Лохан задіяна у театральних постановках. Вона постійно працює і не бачить сенсу у переїзді. Вона впевнена, що її акторський талант має розвиватися, а у Лондоні для цього є всі засоби і можливості. Вона також зазначила, що поки що не збирається знову повертатися до кіно і поки що сконцентрується саме на театральній кар’єрі. Тож, чутки щодо її переїзду виявилися абсолютно неправдивими.
Крім того, Ліндсі натякнула, що, наразі, знаходиться у стосунках із хлопцем, який також проживає у Лондоні. А це ще одна вагома причина аби залишитися у Туманному Альбіоні.

Ліндсі Лохан «осіла» у Лондоні
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...