Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Брітні Спірс з’явиться на обкладинці журналу

Брітні Спірс з’явиться на обкладинці журналу

 18-12-2014, 21:00       o_sem       1274     
Брітні Спірс з’явиться на обкладинці журналу


Цей рік для співачки Брінті Спірс вийшов доволі вдалим. Навколо неї не виникало нових скандалів, вона явно почала значно краще виглядати, випустила кліп і, навіть, свою власну лінію спідньої білизни. А завершити 2014 вона вирішила появою у журналі про здоров’я і красу жінок – Woman’s Helth. На його обкладинці співачка позує у рожевому бікіні, демонструючи всім свою чудову фізичну форму і підтягнуту фігуру.

Проте, шанувальники одразу розкритикували редакторка видання за надто велику кількість «фотошопу» на фотографії їхньої улюблениці. За словами фанатів, у коментарях до фото обкладинки, Брітні й без того виглядає дуже добре, тому не обов’язково було її змінювати до такої міри.

У інтерв’ю виданню, Спірс поділилася своїми секретами краси. Виявляється, співачка любить танці та кардіо, часто плаває, іноді підіймає невелику вагу і займається йогою. При чому, все це без персонального тренера. Брітні не має нічого проти тренерів, проте, вона для себе є достатнім мотиватором і їй не потрібен постійний контроль з боку когось іншого. Вона просто не може жити без тренувань, адже вони потрібні їй не тільки з фізичної точки зору, а ще й з психологічної – зірка так морально відпочиває.

Брітні Спірс з’явиться на обкладинці журналу

Брітні Спірс з’явиться на обкладинці журналу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...