Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ріана стала директором Puma

Ріана стала директором Puma

 19-12-2014, 20:30       o_sem       922     
Ріана стала директором Puma


Відома співачка продовжує розвивати всі свої здібності та використовує для цього всі наявні можливості. Так, нещодавно стало відомо, що РіРі запросили на посаду креативного директора відомого спортивного бренду Puma. Звісно, що співачка, яка вже неодноразово зізнавалася цьому бренду у коханні, з радістю погодилася на цю пропозицію.

За словами генерального директора Puma, Бьорна Гульдена, співпраця бренду з Ріаною – це великий крок у їхньому розвитку. Він впевнений, що її харизма, індивідуальність й амбіції роблять саме її ідеальним креативним директором для Puma. Керівництво компанії дуже раде свому вибору і тому, що РіРі дала свою згоду і, наразі, чекає нових ідей і творінь від неї.

Сама Ріана поки що ніяк не коментує свою нову посаду, проте, знаючи її пристрасть до всього нового й оригінального, ми очікуємо щось надзвичайне від Puma у наступному сезоні.

Нагадаємо, що для бренду це не перша «зіркова» співпраця. Puma часто звертається за допомогою до знаменитих і стильних особистостей. Так, нещодавно Соланж Ноулз виконувала роль арт-директора бренду і на цій посаді представила власну колекцію спортивного одягу пастельних кольорів, яка отримала гарні відгуки від покупців.

Ріана стала директором Puma
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...