Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вагітна Блейк Лайвлі вчиться готувати

Вагітна Блейк Лайвлі вчиться готувати

 21-12-2014, 19:00       o_sem       1630     
Вагітна Блейк Лайвлі вчиться готувати


Блейк Лайвлі виявилася надзвичайно активною мамою. До вагітності, вона також постійно знаходилася у русі, проте, журналісти припускали, що з вагітністю, темп її життя знизиться. Проте, Бейк, схоже, не збирається «збавляти обертів». Так, вона постійно ходить на різноманітні події та зустрічі. Крім того, вона, як і обіцяла, постійно веде свій особистий «блог вагітності», в якому ділиться з усіма прихильниками і прихильницями своїми переживаннями і новинами щодо вагітності. Варто зазначити, що цей блог користується неабиякою популярністю.

Проте, навіть така ідеальна матуся як Блейк виявилася вже й не такою ідеальною. Як з’ясувалося, Блейк майже не вміє готувати. Проте, Лайвлі не із тих, хто відступає від своїх цілей і проблем. Вона вирішила брати уроки кулінарної майстерності. А тренером став відомий фіналіст кулінарного американського шоу - Хунга Хуна. Принаймні, про це свідчить фотографія, яку виклала сама зірка у Instagam.

Нагадаємо, що Лайвлі давно відома як жінка, яка не товстішає. Вона здатна наїстися солодощів на ніч і це не зіпсує її ідеальну фігуру зайвими кілограмами. Блейк впевнена, що всьому виною гарна генетична схильність, а також її надзвичайно активний спосіб життя.

Вагітна Блейк Лайвлі вчиться готувати

Вагітна Блейк Лайвлі вчиться готувати
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...