Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » «Інтерв’ю» відмінили офіційно

«Інтерв’ю» відмінили офіційно

 20-12-2014, 21:30       o_sem       1355     
«Інтерв’ю» відмінили офіційно


Скандал із прем’єрою фільму компанії Sony Pictures отримав своє продовження. Нагадаємо, що нещодавно у мережі інтернет з’явився перший трейлер до фільму «Інтерв’ю», прем’єра якого була запланована на двадцять п’яте грудня цього року. Проте, після першого показу трейлера, на компанію Sony Pictures посипався не тільки шквал із боку критиків і представників східної країни (про яку і знятий фільм) – Корейської Народної Демократичної Республіки, а й шквал погроз від невідомих. Хакери «зламали» сервери компанії Sony Pictures, а також викрали як особисту, так і ділову переписку представників компанії. Крім того, вони пригрозили, що у випадку, якщо прем’єра цього фільму все ж відбудеться, то вони влаштують теракт у кінотеатрі, який на це наважиться.

Після такої заяви, Sony Pictures вирішили відповісти. Вони всіляко відстоювали права своїх режисерів на самовираження. Проте, вже за кілька днів, не дивлячись на запевнення керівництва Сполучених Штатів Америки, Sony Pictures вирішили перенести прем’єру на невизначений термін.

Нагадаємо, що сюжет комедійного фільму побудований на історії двох друзів – продюсера і журналіста, які потрапили до КНДР аби взяти інтерв’ю у керівника Кореї Кім Чен Іна і вбити його, по замовленню ЦРУ.

«Інтерв’ю» відмінили офіційно

«Інтерв’ю» відмінили офіційно

«Інтерв’ю» відмінили офіційно

«Інтерв’ю» відмінили офіційно
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 20 грудня 2014 21:57 | Статус: | Автор: КУ | Група: Гості
1 - мої приватні данні кому зливаєте "ОРЛИ"???
2 - очевидна піарність подждії. КНДР-"бібізяна в клітці" а фільм - наступна психологічна операція на мозок всього світу....