Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чарлі Еберсол у захваті від Брітні Спірс

Чарлі Еберсол у захваті від Брітні Спірс

 21-12-2014, 21:00       o_sem       1031     
Чарлі Еберсол у захваті від Брітні Спірс


Нещодавно, у інтерв’ю, яке давав продюсер Чарлі Еберсол, він вперше розповів про свої нові стосунки, які зав’язалися не так давно між ним і відомою співачкою Брітні Спірс. Нарешті, суспільство дізналося, що ж саме пов’язало медівника і поп-діву.

За словами Чарлі, все, що він переживав до цього, всі його трагедії і розчарування були послані йому для того, щоб він був готовий до стосунків з такою чудовою людиною, як Брітні. Він впевнений, що всі ті переживання – це було аби «заслужити» увагу Спірс. І його захват викликаний не відомістю нової дівчини. Нагадаємо, що раніше Чарлі зустрічався з відомою акторкою Софією Буш і з не менш відомою тенісисткою Марією Шараповою. У Брітні його вразило її величезне серце. На його думку, співачка – найдобріша та найщиріша людина, яку він зустрічав за все своє життя.

Чесно кажучи, такий відгук про Брітні Спірс доволі неочікуваний. Не можна сказати, що про неї відгукувались як про погану людину, проте, таких компліментів вона не отримувала ще ніколи. Можливо, і всі її проблеми та негаразди – це була її підготовка до того щоб стати кращою, більш доброю і більш щирою?

У всякому разі, ми дуже раді за цю пару. Сподіваємося, що у них чудове майбутнє і вони зможуть побудувати своє щасливе життя разом.

Чарлі Еберсол у захваті від Брітні Спірс

Чарлі Еберсол у захваті від Брітні Спірс

Чарлі Еберсол у захваті від Брітні Спірс
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...