Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ешлі Бенсон і Райан Гуд розійшлися

Ешлі Бенсон і Райан Гуд розійшлися

 22-12-2014, 17:00       o_sem       856     
Ешлі Бенсон і Райан Гуд розійшлися


У той час, як ми з вами слідкуємо за бумом одруження серед зірок, дехто із знаменитостей все далі й далі відкладає момент офіційного оформлення стосунків. Відома пара - акторка Ешлі Бенсон і продюсер Райан Гуд, знову розійшлися.

Насправді, ця новина нікого не здивувала. Протягом трьох років, які вони зустрічаються, пара постійно то розходиться, то сходиться. Акторка, яку ви знаєте за серіалами «Дні нашого життя», «Як я зустрів твою маму» і «Надприродне», постійно змінювала свою думку щодо того, чи потрібен їй чоловік.

Після розриву, вона ставала жорсткою феміністкою, жаліючись, що чоловіки не сприймають жінок всерйоз і нарівні, а також на те, що вона постійно була «з кимось» і тепер, нарешті, прийшов час вчитися жити самій і бути самостійною і самодостатньою жінкою.

Але одразу після того, як з’являлася новина про те, що пара знову разом, вона починала сипати компліменти Райану, розповідаючи, яка він добра і сильна людина.

Наразі, поки що не відомо хто із пари цього разу став ініціатором розриву, і чи на довго вони вирішили розлучитися. Офіційних заяв від телевізійної акторки і продюсера також ще не було. Сподіваймося, що найближчим часом вони знайдуть спільну мову і помиряться ще до настання 2015 року.

Ешлі Бенсон і Райан Гуд розійшлися

Ешлі Бенсон і Райан Гуд розійшлися

Ешлі Бенсон і Райан Гуд розійшлися
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...