Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Мадонна вибачилася

 24-12-2014, 13:00       o_sem       919     
Мадонна вибачилася


Артисти – люди емоційні, чутливі та дуже гостро сприймають всілякі зміни, особливо негативного характеру. Вони часто перебільшують й, інколи, їм важко співвідносити масштаби своїх проблем і проблем інших людей, особливо, якщо справа стосується їхньої творчості. Саме так Мадонна пояснила свою надзвичайно активну реакцію на хакерську атаку.

Нагадаємо, що нещодавно, королева поп-сцени втратила частину свого творчого надбання. Невідомі хакери атакували сервер, на якому зберігались пісні з її нового альбому. Після цього випадку вона вимістила свою злість у своєму інтернет-зверненні. Вона назвала це «актом тероризму і наругою над артистом».

За словами співачки, вона відчула, що її пограбували, а також що її особистий простір нахабно порушили. Мадонна і досі у шоці. Їй важко змиритися з цим фактом. Проте, вона не оминула увагою той факт, що багато інтернет-користувачів засудили таку її реакцію. Вони зазначили, що на фоні того, що зараз відбувається у світі, називати «тероризмом» крадіжку пісень – це занадто навіть для королеви поп-сцени. Вона вибачилася, перед тими, кого зачепила така аналогія і намагалася пояснити чому саме так відреагувала у одному зі своїх інтерв’ю.

Мадонна вибачилася
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...