Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Sony Pictures залучило до роботи відомих адвокатів

Sony Pictures залучило до роботи відомих адвокатів

 25-12-2014, 19:00       o_sem       906     
Sony Pictures залучило до роботи відомих адвокатів


Зіпсована репутація – це не жарти. І відома кінокомпанія Sony Pictures чудово це розуміє. Саме тому тоді, коли компанія опинилася у вирі критики і скандалів, для відновлення своєї репутації, вони вирішили запросити справжніх професіоналів своєї справи. Так, керівництво Sony Pictures упевнені, що кризис-менеджер колишнього президента Сполучених Штатів Америки Джорджа Буша молодшого - Джуді Сміт впорається із цим завданням.

Нагадаємо, що проблеми у відомої кінокомпанії почалися одразу після передпрем’єрного показу нового фільму «Інтерв’ю». Сюжет фільму побудований навколо пригод двох журналістів у КНДР. Вони вирішили зробити щось по-справжньому значуще у своєму житті. Щось таке, за що їх запам’ятають нащадки.

Такою подією вони обрали інтерв’ю у лідера КНДР Кім Чен Іна. А потім на них «вийшли» представники розвідки і таємних спецслужб Америки, і дали їм завдання вбити лідера КНДР. Взагалі то, це мала би бути весела комедія з великою кількістю сарказму й іронії. Проте, не всі глядачі зрозуміли це. Невідомі хакери (скоріше за все, представники КНДР) викрали переписку Sony Pictures і виклали деякі уривки у мережу інтернет. А потім пригрозили, що влаштують теракти на всіх прем’єрних показах «Інтерв’ю».
З цією проблемою і доведеться боротися Джуді.

Sony Pictures залучило до роботи відомих адвокатів
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...