Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Каньє Уест не хоче свят із Кріс Дженнер

Каньє Уест не хоче свят із Кріс Дженнер

 27-12-2014, 20:00       o_sem       1245     
Каньє Уест не хоче свят із Кріс Дженнер


Схоже, що чутки про непорозуміння у сім’ї Дженнер-Кардашьян мають під собою підґрунтя. Підтвердження цьому можна знайти майже у всіх новинах щодо сімейства.

Тепер конфлікт перекинувся з однієї сестри на стосунки у сім’ї взагалі. Крім того, до сварок додався ще один «персонаж» - Каньє Уест, який раніше волів не брати участь у суперечках між своєю дружиною Кім Кардашьян і її матір’ю Кріс Дженнер.

Проте, інсайдери з близького оточення репера упевнені, що між ним і його тещею відбулася сварка. Її причиною стало святкування Різдвяних свят. Навіть, не саме святкування, а місце його проведення. Кріс, як і щороку, запрошує всіх своїх відомих і знаменитих друзів у гості, де вони у сімейно-дружньому колі влаштовують гучні вечірки.

Проте, цього року Каньє категорично заперечив проти такого варіанту святкування. Він стомився від постійних гулянок і шумих святкувань. Каньє вже не перший рік – людина сімейна. Він впевнений, що Різдво – свято тихе і домашнє. Тому він би хотів відзначити його тільки з Кім і своєю донечкою. Звісно, що Кріс збентежена такою заявою Уеста і намагається вмовити його змінити свою думку. Крім того, Кім теж не готова до «тихого Різдва».

Каньє Уест не хоче свят із Кріс Дженнер

Каньє Уест не хоче свят із Кріс Дженнер

Каньє Уест не хоче свят із Кріс Дженнер
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...