Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кеті Холмс на сторінках Elle Canada (фото)

Кеті Холмс на сторінках Elle Canada (фото)

 27-12-2014, 21:30       o_sem       2040     
Кеті Холмс на сторінках Elle Canada (фото)


Відома акторка Кеті Холмс стала головною героїнею лютневого номеру журналу Elle Canada. Вона прийняла участь у фотосесії і дала доволі розгорнуте інтерв’ю. Через те, що номер вийде зовсім не скоро, видання представило всього дві світлини акторки, а також лише деякі уривки з інтерв’ю.

Зокрема, Кеті розповіла про зміну своєї професійної спрямованості. Виявляється, акторка вже давно мріє про режисуру, проте, довгий час не могла відважитися на такий важливий крок у своєму житті. Тепер же вона готова, і збирається представити глядачам свою авторську роботу вже найближчим часом. За словами Холмс, вона хоче знімати кіно про жінок і їх долі. Все життя Кеті знаходилася в оточенні сильних і цікавих жінок. Вони надихали її, і тепер вона хоче віддячити їм таким чином.

Щодо нових проектів, Кеті розповіла, що як і у будь-якої артистки, у неї трапляються моменти, коли пропозицій щодо роботи у неї немає взагалі, а, іноді, неможливо обрати, адже достойних пропозицій стільки, що вона просто фізично не встигає приймати участь у всіх із них. Тоді Холмс доводиться керуватися «критерієм серця і досвіду», обираючи ті фільми, які найближчі саме їй, як творчій особистості.

Кеті Холмс на сторінках Elle Canada (фото)

Кеті Холмс на сторінках Elle Canada (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...