Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Трохи новин про нового «Бонда»

Трохи новин про нового «Бонда»

 28-12-2014, 21:30       o_sem       922     
Трохи новин про нового «Бонда»


Нагадаємо, що ще на початку місяця творча група двадцять четвертого епізоду про легендарного шпигуна Джеймса Бонда привідкрила завісу таємничості навколо майбутніх зйомок. А вже через декілька днів почалися й самі зйомки фільму, що отримав назву «007:Спектр».

Крім назви, прихильники стрічки також дізналися про акторський склад, заплановану дату прем’єри й інші цікаві подробиці. Так, серед акторів, яких ми побачимо у «бондіані» вже трохи менше ніж за рік добре відомі Леа Сейду, Крістофер Вальц, Ендрю Скотт, Дейв Басті, Наомі Харріс, звісно ж, Деніел Крейг і головна несподіванка нового фільму – Моніка Белуччі.

Згодом, виконавець головної ролі Деніел Крейг дав окреме інтерв’ю, у якому розповів про своє ставлення до нового Бонда. Виявилося, що Деніел надзвичайно радий тому факту, що він продовжить роботу в цьому проекті. Його захоплює творча атмосфера і самовіддача колективу, який працює над створенням епізодів. Тому не дивно, що фільми із кожним разом виходять все краще і краще. Крім того, Крейг зазначив, про те, що кінокомпанія змогла вмовити Сема Мендеса продовжити роботу в Бондіані, а це – великий успіх. На його думку, режисер справився зі своєю роботою у «Координатах Скайфол» на «відмінно» і втратити такого спеціаліста – було б великою трагедією для проекту.

Трохи новин про нового «Бонда»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...