Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тео Джеймс – романтичний герой сучасності

Тео Джеймс – романтичний герой сучасності

 29-12-2014, 22:30       o_sem       1017     
Тео Джеймс – романтичний герой сучасності


Схоже, британські актори дійсно вирішили заполонити весь Голівуд. Майже щороку, а то і частіше, на екранах з’являється новий казково гарний актор, коріння якого - з Туманного Альбіону. Черговим таким відкриттям став Тео Джеймс.

Він народився у багатодітній сім’ї шістнадцятого грудня 1984 року. Наразі, йому виповнилось тридцять років. Як людина творча і романтична, Тео вирішив вивчати філософію на відповідному факультеті Нотингемського університету. Попри навчання, він ще й встигав розвивати свої акторські здібності – Тео займався у Бристольській школі акторської майстерності.

Як ми тепер знаємо, акторство у хлопця виходило краще. Тому він вирішив податися у кіно, задля чого змінив своє складне прізвище Тептіклс на більш просте - Джеймс. Першою значущою роллю у житті актора стала епізодична роль у «Абатстві Даунтон». Потім почали з’являтися більші та цікавіші ролі: «Ти зустрінеш таємничого незнайомця», «Бедлам», «Інший світ:Пробудження», «Червоні хвости» ну і, нарешті, фільм, який зробив його по-справжньому відомим – «Дівергент».

Крім того, красунчик встигав розвивати і свої музичні здібності. Деякий час він навіть був учасником доволі популярної групи Shere Khan, де був гітаристом і вокалістом. Проте, у 2012 році група припинила своє існування.

Ось такий він – універсальний солдат, боєць одразу на кількох творчих фронтах, талановитий і романтичний Тео Джеймс.

Тео Джеймс – романтичний герой сучасності

Тео Джеймс – романтичний герой сучасності
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...