Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джастін Тімберлейк опановує нову професію

Джастін Тімберлейк опановує нову професію

 30-12-2014, 20:00       o_sem       813     
Джастін Тімберлейк опановує нову професію


Зірки, як по-справжньому творчі особистості, постійно знаходяться у пошуці нових ідей і можливостей реалізації своїх здібностей. Іноді, навіть доходить до того, що вони радикально змінюють свою професію, щоб мати змогу проявити себе у повній красі. Не став виключенням і Джастін Тімберлейк.

Він добре відомий як співак, автор пісень, актор і трохи режисер. Проте, такого перевтілення ніхто від нього не очікував. Джастін вирішив проміняти сцену і мікрофон на ….кухню і міксер. Принаймні, такі висновки можна зробити, судячи з його останнього фото у Instagram.

Прихильникам творчості Тімберлейка не варто переживати. Схоже, що він не збирається повністю перекваліфіковуватися у домогосподарку. Це його спосіб привітати на Новий Рік і Різдво свою дружину Десіку Біль.

До речі, йому дійсно вартувало б трохи повчитися домашнім справам, адже ще у жовтні стало відомо, що Джесіка вагітна, а отже, частина домашніх справ «ляже» на його плечі. Та й не годиться такому взірцевому чоловікові залишати дружину без допомоги, турботи і піклування. Тож, сьогодні тортик до Різдва, а завтра - кашку малечі. Пишаємося тобою, Джастін!

Джастін Тімберлейк опановує нову професію

Джастін Тімберлейк опановує нову професію
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...