Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Криза віку Тіма Бартона

 30-12-2014, 20:30       o_sem       1149     
Криза віку Тіма Бартона


З перших шпальт усіх засобів масової інформації по усьому світові не сходить новина про розлучення однієї з найбільш гармонійних пар сучасності – Тіма Бартона і Хелени Бонем Картер. Важко повірити, що після стількох років разом, вони все ж таки вирішили «йти власною дорогою».

Тепер же з’явилися нові подробиці розлучення. Виявляється, що вони розійшлися через довгострокові стосунки Тіма зі своєю асистенткою - тридцяти дев’ятирічною Береніс Персіваль. Вона працювала разом із режисером протягом трьох років, і тоді в них зав’язався службовий роман. Береніс – це та сама білявка, яка минулого року була помічена разом із Тімом у Лондоні.

Друзі Бартона запевняють, що у нього класична криза середнього віку. Він почувається розгубленим і неповноцінним. А стосунки із Береніс привнесли трохи різноманітності у доволі спокійний плин його життя.

Варто зазначити, що Хелена намагалася всіма можливими засобами застерегти коханого і відновити їхні стосунки. Проте, Тім залишився непорушним. Коли вона у чергове «опустила руки» - їхні стосунки остаточно розвалилися. Не дивлячись на те, що представники пари завірили, що між режисером і акторкою «збережуться дружні відносини», Хелена дуже болісно переживає розрив і її найближче оточення не впевнене, що вона зможе підтримувати їх з Тімом.

Криза віку Тіма Бартона
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...