Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джастін Бібер йде зі сцени

Джастін Бібер йде зі сцени

 31-12-2014, 13:00       o_sem       1459     
Джастін Бібер йде зі сцени


Кар’єра поп-зірки тримається, як відомо, на увазі глядачів і слухачів. Тільки фанати його роблять по-справжньому популярним. Це правило добре засвоїв скандально відомий канадський співак Джастін Бібер. Він регулярно дивує й епатує публіку щоразу, знаходячи все нові і нові способи вразити фанатів.

Цього разу його заява просто шокувала всіх прихильників співака. На сторінці свого офіційного аккаунту у соціальній мережі Джастні написав: «Я роблю паузу через вагому причину. Скоро побачимо) Дякую за ваше терпіння». Така заява стала напрочуд неочікуваною. Нагадаємо, що наразі Бібер знаходиться на піку слави. Він популярний і затребуваний виконавець. Його постійно нагороджують різноманітними почесними преміями, а його концерти проходять при повному аншлазі.

Причину такого рішення Джастін не пояснив. Дехто вважає, що співак занадто сильно втомився і просто потребує відпочинку. Дехто стверджує, що Бібер готує щось надзвичайно масштабне, щось, що потребує значного часу на підготовку. А деякі недоброзичливці запевняють, що це просто ефектний піар-хід аби привернути до себе побільше уваги. Що ж, подивимось чия правда буде в результаті. А поки що, чекаємо наступних повідомлень від самого Джастіна.

Джастін Бібер йде зі сцени
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...