Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Крістен Стюарт страждає від чуток

Крістен Стюарт страждає від чуток

 31-12-2014, 19:00       o_sem       1216     
Крістен Стюарт страждає від чуток


Актори завше потерпають як від роботи папараці, так і від роботи недобросовісних журналістів. Черговою "жертвою" цих спеціалістів стала головна «сутінкова» акторка Крістен Стюарт.

Взагалі, після їхнього розриву з актором Робертом Патінсоном, на них обох посипався шквал пліток і чуток, які безпосередньо стосувалися їхнього особистого життя. Проте, Роберт, наразі, офіційно знаходиться у стосунках з епатажною співачкою FKA Twigs. Їхні стосунки довго обговорювалися, проте, зараз журналісти залишили їх у спокої і нові скандальні новини про них майже не з’являються у пресі.

На відміну від свого колишнього коханця, Крістен все ще знаходиться у пошуку. І цей факт не дає спокою журналістам з усього світу. Спочатку їй приписували різноманітні романи з колегами по знімальним майданчикам різних фільмів. Потім, з просто відомими особистостями. А зараз заговорили про її «нетрадиційний» роман з подругою Алісією Карагайл. Ці чутки базуються на тому факті, що дівчата, останнім часом, почали доволі часто спілкуватися і постійно з’являються разом.

Проте, відверто кажучи, ці чутки не мають під собою підґрунтя. Ну що може бути дивного, у тому, що подруга намагається підтримати Крістен у важкий для неї час? Тож, не будемо робити завчасних висновків і дочекаємось, поки з’явиться хоч трохи достовірніша інформація.

Крістен Стюарт страждає від чуток

Крістен Стюарт страждає від чуток
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...