Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Коко Роша розповіла про вагітність

Коко Роша розповіла про вагітність

 2-01-2015, 17:00       o_sem       1012     
Коко Роша розповіла про вагітність


Одна з найбільш відомих і запитаних моделей сучасності Коко Роша ще на початку жовтня розповіла про те, що вона чекає дитину. «Майстриня поз» поділилася черговою світлиною своєї вагітності.

На новому фото животик Коко помітно збільшився. Це й не дивно, адже за словами самої моделі, народження дитинки вона очікує навесні, а, наразі, знаходиться у другому триместрі. При цьому, її самопочуття залишилося відмінним. За весь час вагітності не було ні зміни смакових вподобань, ні ранкової нудоти, ні неочікуваних втрат свідомості. З чим власне ми і вітаємо Коко. Не кожній жінці так щастить з протіканням вагітності, як пощастило їй.

Крім того, в одному зі своїх останніх інтерв’ю модель розповіла про те, що не дивлячись на вагітність, вона продовжує заняття спортом. У результаті, її фігура майже не «постраждала» від вагітності. Коко виглядає пречудово. Проте, комплекс стандартних вправ довелося замінити на більш спокійні. У результаті, тіло підтримується у формі, а, при цьому, дитині це зовсім не шкодить.

Нагадаємо, що зовсім недавно модель зізналася, що в неї народиться донечка. Проте, ім’я чаду вона ще не вигадала. За її словами, вона хоче дати своїй донечці якесь незвичайне і гарне ім’я, а вибір підходящого - вимагає часу.

Коко Роша розповіла про вагітність
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...