Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян і Каньє Уест переїжджають

Кім Кардашьян і Каньє Уест переїжджають

 2-01-2015, 22:00       o_sem       1732     
Кім Кардашьян і Каньє Уест переїжджають


Сімейство Кардашьян-Дженнер продовжує майже щодня нас радувати новинами з власного життя. Так, сьогодні стало відомо, що Кім Кардашьян і її чоловік Каньє Уест купили новий будинок.

Нагадаємо, що пара, не дивлячись на те, що вони вже одружені й мають маленьку донечку, до сих пір живуть разом із матір’ю Кім - Кріс Дженнер. Місця їм, напевно, вистачає, а ось волі – ні. Останнім часом, різноманітні джерела все частіше і частіше почали розповідати про те, що в найпублічнішому сімействі Америки почали постійно виникати конфлікти. Особливо загостилися стосунки саме між Кім і Кріс. Що послугувало тому виною – не відомо. Можливо, донька, яка вже сама стара матір’ю і втомилася від надмірної опіки своєї матері. Можливо, «веселий» спосіб життя Кріс (на будь-яке свято Дженнер влаштовує пишні святкування у себе вдома) вже втомив молоду сім’ю. А, може, причиною тому став новий роман Кріс, який розвивається надзвичайно активно.

У будь-якому разі, Кім і Каньє вже придбали житло по сусідству з Кріс у тому ж закритому районі Hidden Hills. За словами інсайдерів, загальна площа будинку складає близько двох тисяч квадратних метрів. Пара вже планує пишне і гучне новосілля, яке відбудеться найближчим часом.

Кім Кардашьян і Каньє Уест переїжджають

Кім Кардашьян і Каньє Уест переїжджають
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...