Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кейлі Куоко розповіла про фемінізм

Кейлі Куоко розповіла про фемінізм

 4-01-2015, 19:00       o_sem       959     
Кейлі Куоко розповіла про фемінізм


У той час, як майже весь світ захопила нова хвиля фемінізму, дехто з зірок, все ж таки, воліє притримуватися більш консервативної точки зору. До таких можна віднести й акторку Кейлі Куоко.

Вона стала головною героїнею лютневого випуску Redbook. У ньому ви можете побачити її теплу фототосесію, де зірка з’являться у простих, майже домашніх образах, а також її велике інтерв’ю виданню. У ньому Кейлі, зокрема, розповіла про своє ставлення до фемінізму. Виявилося, що телеакторка не являється палкою прихильницею цього руху за рівноправ’я чоловіків і жінок. Навпаки, вона доволі консервативна у цьому питанні. За її переконанням, на роботі й у суспільстві, наразі, жінка має достатньо прав і свобод аби не почувати себе утиснутою. А от у домашньому побуті жінка має залишатися жінкою.

Принаймні, так робить сама Куоко. П’ять вечорів на тиждень вона готує вечерю своєму чоловікові. І цей домашній обов’язок зовсім не обтяжує її, а, навпаки, – він приємний акторці. Вона любить відчувати себе домогосподаркою. Їй подобається дбати про свого коханого чоловіка і вона не вбачає у цьому ніякого приниження власної гідності.

Звісно, це лише точка зору, з якою можна сперечатися, проте, вона також заслуговує на увагу. Особливо, якщо поглянути на Кейлі й її чоловіка. На кожній світлині вони просто сяють від радості. Можливо, саме у цьому і прихований секрет їхнього сімейного щастя?

Кейлі Куоко розповіла про фемінізм

Кейлі Куоко розповіла про фемінізм

Кейлі Куоко розповіла про фемінізм

Кейлі Куоко розповіла про фемінізм
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...