Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Подробиці зламу Sony Pictures

 4-01-2015, 21:00       o_sem       749     
Подробиці зламу Sony Pictures


Минулий рік однозначно дав зрозуміти всім жителям планети – рівень розвитку технологій потребує нових стандартів захисту особистої інформації. Цьому посприяли хакерські атаки на зіркові акаунти, на «хмарове» сховище, і публікація найбільш пікантних фото постраждалих.

Черговим скандалом стала атака на кінокомпанію Sony Pictures. У вільний доступ потрапила велика частина ділової переписки компанії з зірками, їхніми агентами та іншими компаніями. Як результат, репутація Sony Pictures значно постраждала. Для вирішення цієї проблеми компанія найняла спеціалістів, які свого часу прославились роботою з урядом США.

Поки Sony Pictures відновлювала свою репутацію, слідчі виконували свою роботу. У результаті їхніх дій було з’ясовано, що спецслужби КНДР не мають прямого відношення до скандалу, як підозрювали раніше. Нагадаємо, що скандал спровокував фільм «Інтерв’ю», який розповідав про двох журналістів, які отримали завдання вбити корейського лідера. Виявилося, що злам Sony Pictures відбувся зсередини. Слідчі навіть припускають, що хтось із співробітників компанії має до цього безпосереднє відношення. Наразі, подробиць не розповсюджують. Проте, уже зараз зрозуміло, що цей прецедент має змусити всі компанії й навіть державні установи значно серйозніше ставитися до проблеми захисту даних.

Подробиці зламу Sony Pictures

Подробиці зламу Sony Pictures
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...