Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ігі Азалія пообіцяла слідкувати за своїм здоров’ям

Ігі Азалія пообіцяла слідкувати за своїм здоров’ям

 6-01-2015, 19:00       o_sem       1152     
Ігі Азалія пообіцяла слідкувати за своїм здоров’ям


Останнім часом, відома співачка Ігі Азалія, за власними словами, не дуже переймалася своїм здоров’ям і самопочуттям. І як результат, близько місяця тому отримала діагноз «дисфункція нижньо-щелепного суглобу».

Це не аби як засмутило всіх прихильників зірки. Вони почали писати їй повідомлення та коментарі на її особистих сторінках у соціальних мережах і всілякими іншими способами виражали підтримку улюбленій виконавиці. Їхні слова були почуті, й напередодні Нового Року Ігі урочисто присягнула, що у наступному році буде приділяти значно більше уваги власному здоров’ю. Крім того, зірка зазначила, що на її думку, в різкому погіршенні її стану винні постійні переживання і стреси. Ігі запевняє, що не так давно вона майже не надавала значення цьому аспекту, як і сучасна медицина. Але тепер, відчувши дію негативних подій на собі, вона зрозуміла – для здоров’я важливо не тільки вести «здоровий спосіб життя», а й тримати свої думки у здоровому стані.

Нагадаємо, що у цьому році Азалія дійсно мала суттєві приводи для душевних переживань. Вона доволі часто конфліктувала з колегами по цеху, серед яких такі імениті особистості як Емінем і Азалія Бенкс. А наприкінці року їй взагалі почали погрожувати невідомі хакери. Сподіваємося, що наступний рік стане менш скандальним і більш плідним для співачки, а також бажаємо їй найскорішого одужання.

Ігі Азалія пообіцяла слідкувати за своїм здоров’ям
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...