Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Новий фільм Дженіфер Лопес

Новий фільм Дженіфер Лопес

 6-01-2015, 16:00       o_sem       1526     
Новий фільм Дженіфер Лопес


Відома співачка і акторка Дженіфер Лопес нещодавно представила до уваги публіки документальний фільм Jannifer Lopez: Dance Again. За основу було покладено світовий тур співачки. Проте, під час туру Дженіфер переживала розлучення зі своїм чоловіком Марком Ентоні й у фільмі відображуються її реальні почуття щодо цього.

Напевно, нема жодного фаната співачки, який не знав би про її гучне розлучення з коханим. Проте, виявляється, ніхто з них навіть не уявляв, що довелося пережити Дженіфер через це. Вона, як і будь-яка жінка, тяжко переживала розрив з коханою людиною. Деякий час вона перебувала у глибокій депресії, проте, всеодно мала кожного разу виходити на сцену, бути усміхненою та надзвичайно гарною.

Нагадаємо, Марк і Дженіфер одружилися ще улітку 2004 року. Вони виглядали як найщасливіша у світі пара. А узимку 2008 року Лопес народила двійнят Макса і Емму. Здавалося, вони стали ідеальною парою. Проте, щастя їх продовжувалося не довго. Вже влітку 2011 вони об’явили про спільне рішення розлучитись. Причиною назвали тяжкий період, із-за якого з’ясувалося, що подружжя має діаметрально протилежні точки зору щодо багатьох питань. За словами пари, ініціатором розлучення стала саме Дженіфер.

Новий фільм Дженіфер Лопес

Новий фільм Дженіфер Лопес

Новий фільм Дженіфер Лопес
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...