Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нікі Мінаж розповіла про свій найгірший вчинок

Нікі Мінаж розповіла про свій найгірший вчинок

 5-01-2015, 19:00       o_sem       1148     
Нікі Мінаж розповіла про свій найгірший вчинок


Цього року співачка Нікі Мінаж отримала неабияке визнання. Її пісні займали перші щаблі у світових хіт-парадах, її кліпи отримували тисячі переглядів, а альбоми розлітались з поличок з надзвичайною швидкістю. Вона потрапила до історії музики, як перша виконавиця чиї сім пісень одночасно знаходились у чарті Billboard Hot 100. Відомий журнал про музику і музикантів Rolling Stone не зміг залишитись осторонь і запросив тридцяти дворічну реп-виконавицю стати головною героїнею чергового випуску.

Вона дала вичерпне інтерв’ю, в якому не тільки розповіла про свої творчі плани та натхнення жінок всього світу, а й про свій найганебніший вчинок, який до цього часу не дає їй спокою. Виявилось, що таким вчинком став аборт, зроблений співачкою у підлітковому віці. Вона до сих пір відчуває тягар відповідальності за той вчинок.

Щодо жінок у всьому світі, то Нікі стала прикладом для багатьох із них, ще як тільки з’явилася на екранах. Її пропорції дещо не підходять під класичні «стандарти краси» сучасності. Проте, це зовсім не засмучує виконавицю, а, навпаки, вона пишається своїми формами і повсякчас підкреслює їх. Мінаж розповідає, що хоче, щоб жінки навчилися себе любити такими, які вони є, і цінувати те, чим їх нагородила природа.

Нікі Мінаж розповіла про свій найгірший вчинок
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...