Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)

 5-01-2015, 18:00       mikolka18       1706     
Ризик завагітніти після 40 та мати певні ускладнення дуже високий, та й досягти самої вагітності дуже важко, навіть, при використанні методу штучного запліднення. Вагітність завдяки імплантації донорської яйцеклітини стає широко розповсюдженим методом, але зірки відверто про це не говорять. Нижче до вашої уваги приведений перелік ведучих зірок Голівуду, які завагітніли після 40 років, а також ви дізнаєтесь: чи захотіли вони поділитися всіма подробицями свого цікавого положення, чи залишили все в таємниці.

Холі Беррі

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)


Після народження доньки Нали у віці 41 рік, Холі Беррі пояснила, що довгий час чекала можливості стати мамою, але не згадувала ані про штучне запліднення, ані про ускладнення вагітності. Коли вона знову завагітніла у 46 років, пояснила, що це сталося природним шляхом і це для неї стало неочікуваним. «Я думаю, що у певний момент я перейшла межу, коли це могло бути для мене реальністю. Тому вагітність стала для мене великим сюрпризом і це найдивовижніше», - розповіла Беррі в інтерв’ю CNN.

Сальма Хайєк

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)


Одна із багатьох знаменитостей, що завагітніла після 40, Сальма Хайєк не приховує своєї збентеженості про те, що так довго відкладала народження дитини. «Це дуже виснажувало, так довго чекати, але це найкращий час…Тому що ти встиг стільки зробити в житті. Ти можеш вийти за межі своєї системи, розслабитися, будучи матір’ю. Я думала, що необхідно буде дійсно попрацювати, щоб стати мамою в моєму віці, але згодом я просто завагітніла», - поділилася вона з Опрою.

Лора Лінн

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)


Одружившись вдруге в 45-річному віці, Лора Лінн нарешті стала матір’ю в 49 років. Актрисі вдалося зберегти вагітність у секреті, що призвело до появи чуток про сурогатне материнство.

Мерайя Керрі

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)


Народивши двійню у 42-річному віці, Мерайя Керрі позувала для багатьох знімків у журналі під час вагітності. На відміну від інших зірок, що також завагітніли після 40, вона тримала в курсі кожної деталі своїх прихильників, включаючи те, що намагалася відкласти день пологів. «Я хотіла, щоб близнюки знаходились у мені якнайдовше. Це жертва, на яку я пішла заради них. Можна сказати, що я була вагітна 47 тижнів», - розповідала співачка, коли з’явилася на HSN.

Ніколь Кідман

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)

Не дивлячись на те, що вона усиновила двох дітей зі своїм колишнім чоловіком Томом Крузом, Ніколь Кідман стала ще однією зіркою, що народила після 40. Вона народила дівчинку в 41 рік після «американських гірок із заплідненням», але коли вирішила, що хоче ще одну дитину зі своїм чоловіком Кітом Урбаном, пара отримала другу дочку завдяки сурогатній матері.

Холі Хантер

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)


Секрет того, що у більшості знаменитостей, які народжують після 40, частіше народжуються близнюки, криється у тому, що вагітність настає завдяки використанню штучного запліднення. Але Холі Хантер ніколи не згадувала про будь-які особливості власної вагітності. Коли вона народила двох близнюків у віці 47 років, єдине, що вона повідомила – імена двох хлопчиків – Клод та Прес.

Джина Девіс

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)


Не багато зірок, народивши після 40, погодяться на це вдруге. Джина Девіс народила сина у 46 років, а вдруге - близнюків у 48 років. Вона не побоялася продемонструвати свій округлий живіт на червоній доріжці, не дивлячись на те, що набрала зайву вагу під час двох вагітностей.

С’юзан Сарандон

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)


Народивши дочку в 38, вона ще двічі була вагітною після 40 років. Вона народила двох синів: одного у віці 43 років, другого - в 46. Нещодавно у 67-річному віці вона стала бабусею.

Брук Шилдс

Голівудські жінки, які завагітніли після 40 (фото)


Намагаючись стати матір’ю шляхом штучного запліднення у 37 років, вона вже зневірилася завагітніти вдруге. Навіть не дивлячись на те, що перша вагітність стала реальністю після 6 спроб запліднення, таким чином акторка приєднується до переліку зіркових жінок, що завагітніли після 40. Це сталося природним шляхом, у Брук народилася друга дочка. Шилдс не приховувала того, що боролося з післяродовою депресією після перших пологів.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...