Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Знаменитості, які стали мамами в юному віці (фото)

Знаменитості, які стали мамами в юному віці (фото)

 11-01-2015, 20:30       mikolka18       3627     
Для більшості підлітків новина про незаплановану вагітність стала б фатальною, але не для тих зірок, що будуть представлені в нашому списку. Вони змогли успішно подолати цю перешкоду та продовжити шлях до своєї мрії, не залежно від того, чи залишили вони дитину, чи віддали її на усиновлення. Брістоль Палін та Опра – одні з найвідоміших імен, які спадають на думку, коли мова заходить про підліткове материнство. Пропонуємо вашій увазі ще ряд зірок, що стали матерями у юному віці, взяли ситуацію під свій контроль та сконцентрувалися на власній кар’єрі.

Софія Вергара

Знаменитості, які стали мамами в юному віці (фото)


Зірка серіалу «Американська сімейка» Софія Вергара була одружена у 18 років, а народила свого сина у 19. Її сімейне життя тривало два роки, потім колумбійська акторка залишилася матір’ю-одиночкою. Вона знаходила час на роботу моделлю та знімалася у серіалах у своїй країні до того часу, поки не переїхала в Штати та стала однією із найвпливовіших жінок світу в 2014 році по версії журналу «Форбс».

Соланж Ноулз

Знаменитості, які стали мамами в юному віці (фото)


Молодша сестра Бейонсе Ноулз була одружена у 17 років та народила сина Джулеса в тому ж році. Її шлюб тривав всього три роки, а Соланж стала однією із відомих зірок, які стали матерями у підлітковому віці, але вона не шкодує про це. Зараз вона живе в Нью-Орлеані та разом із колишнім чоловіком виховує сина. Співачка називає свого сина «найбільшим незапланованим благословенням».

Наталія Водянова

Знаменитості, які стали мамами в юному віці (фото)


Не багато моделей візьмуть перерву на початку своєї кар’єри, щоб стати мамою, а згодом знову зайняти ведучу позицію після повернення на роботу. Наталія Водянова народила першого із своїх чотирьох дітей у 2001 році, лише за місяць після одруження. До 2012 року вона вже стала моделлю, яка має найвищий заробіток в усьому світі, який складає близько 8,5 мільйонів доларів по версії Форбс.

Джеймі Лінн Спірс

Знаменитості, які стали мамами в юному віці (фото)


Деякі зірки, які стали батьками у підлітковому віці, були змушені змінити напрямок своєї кар’єри. Молодша сестра Брітні Спірс лише починала свою акторську діяльність, коли дізналася про свою вагітність у 16 років. Джеймі Лінн взяла перерву в розвитку своєї творчої діяльності, щоб сконцентруватися на дочці, але заручини із батьком дитини так і не закінчилися шлюбом. Співачка зайнялася кантрі-музикою та випустила свій перший альбом у 2014 році.

Джордан Данн

Знаменитості, які стали мамами в юному віці (фото)


Ще одна модель, яка стала матір’ю в молодому віці та зробила певну перерву для виховання дитини. Данн народила свою дитину в 2009 році, коли їй було всього 19. А потім знову повернулася до роботи і стала першою темношкірою британською моделлю, яка очолила список моделей із найбільшими прибутками у 2014 році по версії Форбс.

Анна Ніколь Сміт

Знаменитості, які стали мамами в юному віці (фото)


Задовго до того, як вона стала Дівчиною Плейбоя в 2003 році, Анна Ніколь Сміт народила сина у 18-річному віці. Потім їй знадобилося чекати ще 20 років, щоб знову стати матір’ю. Виховуючи сина самотужки, вона настільки була до нього прив’язана, що не змогла пережити його смерть у 2006 році та сама померла через декілька місяців у 2007.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...