Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)

Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)

 11-01-2015, 17:00       mikolka18       1823     
Маючи на своїх рахунках мільярди доларів, багато зірок у разі розлучення мають виплатити десятки сотень доларів своїй другій половинці. В той час, як розлучення Арнольда Шварцнегера та Марії Шрайвер з приблизними виплатами 150-200 мільйонів доларів все ще знаходиться в підвішеному стані, хоч пройшло вже три роки після оголошення наміру на розлучення. Пропонуємо вашій увазі добірку інших голлівудських зірок з найдорожчими та вже закінченими розлученнями.

Кевін Костнер та Сінді Сільва – 80 мільйонів доларів

Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)


Серед найдорожчих розлучень слід згадати про розлучення пари Кевіна Костнера та Сінді Сільви, із-за якого колишня дружина отримала 80 мільйонів доларів. Пара познайомилася ще в коледжі та прожила разом 16 років. Новина про розлучення була озвучена у 1994 році. Кевін Костнер з дружиною владнали всі фінансові питання та домовилися про майбутню опіку над трьома своїми дітьми ще до оголошення про розлучення.

Харісон Форд и Меліса Метісон – 85 мільйонів доларів

Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)


Не дивлячись, що Харісон Форд почав зустрічатися зі своєю теперішньою дружиною Калітою Флокхарт у 2002 році, його розлучення з першою дружиною закінчилося лише два роки тому. Меліса Метісон отримала 85 мільйонів доларів, а також частину від майбутніх прибутків від фільмів з Харісом Фордом, у яких він знімався протягом 21 року їх сімейного життя.

Мадонна та Гай Річі – 92 мільйони доларів

Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)


Одружившись на наступний день після хрещення свого сина Рокко в 2000 році, Мадонна та Гай Річі були разом менше 10 років, але їх стосунки закінчилися одним із найдорожчих розлучень серед знаменитостей. Ціна розлучення становить від 76 до 92 мільйонів доларів, але зрозуміло, що британський режисер отримав приблизно 1/5 або 1/6 стану Мадонни.

Стівен Спілберг й Емі Ірвінг – 100 мільйонів доларів

Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)


Після недовготривалих стосунків у 1979 році Емі Ірвінг та Стівен Спілберг знову зійшлися в 1984 та одружилися через рік. Їх шлюб тривав всього 4 роки та закінчився тим, що акторка отримала 100 мільйонів доларів від фінансового стану Стівена при розлученні, який оцінювався в 1 мільйон доларів. Це було найдорожче розлучення на той час.

Тайгер Вудс та Элін Нордегрен – 100 мільйонів доларів

Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)


Розлучення Тайгера Вудса та Елін Нордегрен було не тільки самим найдорожчим, але і дуже скандальним. Тайгер зізнався у зраді в 2009 році та шведська супермодель отримала 100 мільйонів доларів після 7 років шлюбу з гольфістом. Навіть, не звертаючи уваги на те, що пара уклала шлюбний контракт, Нордегрен отримала набагато більше, ніж було передбачено.

Майкл Джордан та Хуаніта Джордан – 168 мільйонів доларів

Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)


Майкл та Хуаніта Джордан одружилися в 1989 році та виховали трьох власних дітей. Вони майже розлучилися в 2002 році, але знову зійшлися. Їх стосунки все ж закінчилися розлученням, у результаті якого Хуаніта отримала 168 мільйонів доларів у 2006 році, встановивши новий рекорд найдорожчих розлучень серед знаменитостей.

Мел Гібсон та Робін Мур – 425 мільйонів доларів

Найдорожчі розлучення голівудських зірок (фото)


Найвищу сходинку в даному рейтингу займає розлучення Мела Гібсона та Робін Мур, які прожили разом 21 рік. Без шлюбного контракту мати 7 дітей Гібсона отримала половину стану актора, який був оцінений у 850 мільйонів доларів.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...