Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Подробиці фотосесії Мадонни для Versache

Подробиці фотосесії Мадонни для Versache

 6-01-2015, 22:30       o_sem       780     
Подробиці фотосесії Мадонни для Versache


Нещодавно, у мережі Інтернет з’явилась нова фотосесія відомої співачки Мадонни для не менш відомого й іменитого бренду Versache. Вона була призначена для реклами весняно-літньої колекції модного будинку 2015 року.

Нагадаємо, що це вже четвертий випадок співпраці співачки і Versache. Фото були зустрінуті доволі позитивно. Вони отримали приємні відгуки, що лестили не тільки Мадонні, а й одягу від будинку моди. За словами представників Versache, ця фотосесія викликала доволі великий резонанс, і завдяки їй, їх одяг стали купувати більше. Хоча поступово, цікавість до фотосесії стала згасати. І ось, вона запалала з новою силою із-за слів Донатели Версаче.

Вона заявила, що жодна світлина Мадонни не була ретушована. Все, що ми бачимо на фотографіях – відповідає реальності. Дизайнерка запевнила в одному з своїх чергових інтерв’ю, що співачка знаходиться у надзвичайній фізичній формі, й потреби у ретушуванні не було. Крім того, Донатела зазначила, що цього разу вона хотіла бачити справжню Мадонну. Таку якою вона є насправді, а не той образ, який співачка створює на своїх концертах і у кліпах. Схоже, що Версаче не помилилась у своєму баченні, адже, наразі, глядачам не вистачає саме «справжності» зірок, які виглядають нереальними небожителями.

Подробиці фотосесії Мадонни для Versache

Подробиці фотосесії Мадонни для Versache
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...