Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чому Єва Бушміна не спілкується з Настею Каменських?

Чому Єва Бушміна не спілкується з Настею Каменських?

 6-01-2015, 15:00       o_sem       1438     
Чому Єва Бушміна не спілкується з Настею Каменських?


Нещодавно всі національні засоби масової інформації, а особливо інтернет-видання, почали розповсюджувати чутку про те, що між двома красунями українського шоу-бізнесу Настею Каменських і Євою Бушміною «пробігла чорна кішка». Нібито, дівчата посварилися і, наразі, зовсім не спілкуються.

Нагадаємо, що ще на початку кар’єри Єви стало відомо, що вона в добрих відносинах з, на той момент, вже добре відомою співачкою, Настею. Дівчата говорили, що вони кращі подружки. Не дивлячись на зростаючу популярність обох артисток, вони продовжували спілкуватись. Проте, останнім часом, папараці та журналісти зустрічають їх разом все рідше і рідше. Саме через це і почали ширитися чутки про їхню сварку.

Тому Єва вирішила «розставити крапки над і». Виявилось, що дівчата просто не встигають спілкуватись у тому ж об’ємі, що і раніше. За словами виконавиці, виною тому є графіки артисток і «життєві обставини». Крім того, вона зазначила, що це нормальний процес – деякі люди залишаються у житті, а деякі майже зовсім з нього йдуть, не заважаючи приходу нових цікавих особистостей. Це звична справа і робити з цього трагедію не варто.

Чому Єва Бушміна не спілкується з Настею Каменських?

Чому Єва Бушміна не спілкується з Настею Каменських?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...