Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Амаль Клуні загрожує в’язниця?

Амаль Клуні загрожує в’язниця?

 6-01-2015, 18:00       o_sem       726     
Амаль Клуні загрожує в’язниця?


Амаль Клуні стала відомою у минулому році як дружина запеклого холостяка Джорджа Клуні. Проте, вона доволі далека від шоу-бізнесу і гламурних тусовок. Нагадаємо, що Амаль – спеціаліст з міжнародного права, адвокат і правозахисник. Варто зазначити, що у неї доволі успішна кар’єра. Вона неодноразово проявляла себе як відмінний спеціаліст і чесний юрист.

Амаль неодноразово приймала участь у різноманітних «гучних» справах, а також виступала у якості експерта при розборі конфліктів між країнами. Наразі, вона представляє інтереси Джуліана Ассанжа, а також являється радницею генерального секретаря ООН.

У одній зі своїх останніх доповідей вона критично оцінила дії влади Єгипту, а також вказала на недосконалості та недостатню незалежність судової системи країни. На це представники Єгипту відреагували доволі різко. Вони не погодилися з її думою і пригрозили тим, що Амаль може опинитися під арештом через свої слова.

Поки що не відомо, як сама Амаль відповіла на подібні заяви. Проте, якщо опиратися на її репутацію, то такі погрози не змусять її змінити свою думку, адже, її принциповість була завжди на першому місці.

Амаль Клуні загрожує в’язниця?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...