Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » «Новенькі» серед зірок (фото)

«Новенькі» серед зірок (фото)

 7-01-2015, 17:00       o_sem       1538     
«Новенькі» серед зірок (фото)


Щороку в світі шоу-бізнесу з’являються все нові й нові обличчя. Вони намагаються вразити суспільство і залишитись на перших щаблях якомога довше. Проте, не у всіх це виходить. Цього разу хочемо представити вам найяскравіших «новеньких» зірок, які з’явилися на небокраї у 2014 році.

Амаль Клуні(Аламуддін). Яскрава, ефектна, самодостатня і розумна жінка з перших кроків підкорила шоу-бізнесову тусовку. Проте, вона не співає, не грає на сцені й навіть не створює одяг. Вона та сама, яка змогла покорити серце завзятого холостяка Джорджа Клуні. І не тільки його – модні дизайнери, співаки й актори у захваті від її стилю, манер і краси.

«Новенькі» серед зірок (фото)


Люпіта Ніонго. Акторка кенійського походження, яку до 2014 року не знав майже ніхто. Проте, після зйомок у фільмі «Дванадцять років рабства» вона прокинулась знаменитою. Вона отримала Оскара у номінації «Краща акторка другого плану» і любов тисячі прихильників по усьому світові. Сподіваймося, що вона ще неодноразово проявить себе і цей Оскар був не останнім у її житті.

«Новенькі» серед зірок (фото)


Аріана Гранде. Не можна сказати, щоб її ми не бачили раніше. Вона періодично з’являлася на екранах телевізорів у якості акторки різноманітних серіалів. Проте, по-справжньому відомою вона стала лише у 2014 році, коли записала і випустила свою вже другу за рахунком платівку (перша вийшла наприкінці 2013 і також отримала максимальну популярність у 2014). Схоже, що це миле дівчисько вирішило всерйоз зайняти своє місце у шоу-бізнесі. За рік її популярність зросла у декілька разів і продовжує неупинно зростати.

«Новенькі» серед зірок (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...