Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мерлін Монро стане героїнею реклами (фото)

Мерлін Монро стане героїнею реклами (фото)

 9-01-2015, 20:00       o_sem       1062     
Не дивлячись на те, що найвідоміша білявка останнього століття Мерлін Монро померла вже більше п’ятдесяти років тому, вона, як і раніше, не втрачає своєї популярності.

Вона встигла стати справжнім символом жіночої краси і гламуру. Відомі торгові марки постійно використовують її образ, фотографії, історію для реклами своїх продуктів.

Нагадаємо, що у 2013 році Мерлін ми могли побачити у промо-роликах Chanel №5, а в році прийдешньому вона стане обличчям косметичного бренду Max Factor.

Мерлін Монро стане героїнею реклами (фото)


За життя акторка користувалась послугами візажистів цього бренду, тому Max Factor вважають себе достойними використання її образу. Цього разу, головною ідеєю рекламної кампанії стане майже магічне перетворення Норми Джин із звичайнісінької дівчини на рокову жінку – першу красуню у всьому світі. Працівники Max Factor впевнені, що її класична червона помада на вустах, гладка світла шкіра і драматичні стрілки на повіках – зіграли доволі важливу роль у становленні секс-символу.

Мерлін Монро стане героїнею реклами (фото)


Таким чином, бренд хоче провести аналогію, пояснивши жінкам наскільки важливо користуватися правильною косметикою. Адже правильний тон помади може докорінно змінити ваше життя, чи не так?

Мерлін Монро стане героїнею реклами (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...