Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Головні іменинниці 2014 року (фото)

Головні іменинниці 2014 року (фото)

 8-01-2015, 20:00       o_sem       1478     
Минулий рік став доволі багатим на різноманітні свята для зірок шоу-бізнесу. Це були і весілля, і значущі премії і, звичайно, дні народження. На початку 2015 року хочемо вам нагадати хто з зірок-жіночок світового шоу-бізнесу відзначив у минулому році свої «круглі дати» і вкотре здивуватися їхнім рокам.

Так, відомій акторці, надзвичайній жінці та справжньому символу класичної краси Софі Лорен двадцятого вересня 2014 року виповнилося аж вісімдесят років. Для свого віку, вона виглядає просто надзвичайно. Напевно тому, що не дозволяє собі розслаблятися, постійно доглядає за собою.

Головні іменинниці 2014 року (фото)


Ще одна ефектна жінка, яка відзначила значущу дату – тридцятого вересня Моніці Белуччі виповнилося п’ятдесят років. Дивлячись на цю розкішну жінку, важко повірити, що їй стільки років. Сама Моніка запевняє, що її краса – результат регулярного кропіткого догляду за собою.

Головні іменинниці 2014 року (фото)


А також у 2014 - двадцять другого листопада Скарлет Йохансон відзначила важливу дату – тридцятиріччя. Не дивлячись на свій не такий вже і значний вік, Скарлет вже багато чого встигла зробити - вона кілька разів з’являлась у рейтингу найсексуальніших людей, знялась у майже сорока фільмах, а ще три готуються до виходу найближчим часом, а також стала мамою і дружиною.

Головні іменинниці 2014 року (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...