Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кара Делевінь стане редактором

Кара Делевінь стане редактором

 8-01-2015, 19:00       o_sem       918     
Кара Делевінь стане редактором


Відома модель, співачка, акторка і дизайнер Кара Делевінь, схоже, не збирається зупинятися на досягнутому. Вона підкорює все нові й нові вершини, розвиваючи свій багатогранний талант. Цього разу, в неї з’явилася можливість стати редактором модного журналу. Таку пропозицію їй висловила головний редактор популярного глянцю Love Magazine Кері Гранд. Вона запросила Кару в якості «запрошеного редактора». Модель залишилася в захваті від такої пропозиції. Делевінь запевнила, що для неї велика честь співпрацювати із журналом. Крім того, вона зазначила, що, зазвичай, інтерв’ю беруть у неї. Але їй було дуже цікаво «опинитися з іншого боку».

Головний редактор Love Magazine розповіла, що часто зустрічалася з Карою на знімальному майданчику, під час фотосесій для глянцю. Делевінь справила на неї враження розумної, веселої, дотепної та цілеспрямованої жінки. Тоді в неї і з’явилась ідея запросити модель у якості редактора.

Наразі, Кара вже встигла взяти своє перше інтерв’ю, і вже у найближчому номері Love Magazine ми побачимо, хто ж став її першою «жертвою» і зможемо оцінити наскільки Делевінь талановита у всьому, за що не візьметься. Зазначимо, що головною героїнею випуску стане Кім Кардашьян. Цікаво, чи не вона відповідала на каверзні запитання новоявленого журналіста?

Кара Делевінь стане редактором

Кара Делевінь стане редактором
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...