Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян отримала корону (фото)

Кім Кардашьян отримала корону (фото)

 8-01-2015, 15:00       o_sem       1872     
Кім Кардашьян отримала корону (фото)


Світська левиця Кім Кардашьян намагається постійно бути у центрі уваги. Вона приймає участь у різноманітних фотосесіях, ток-шоу, дає постійні інтерв’ю, знімається у кліпах – використовує будь-яку можливість аби бути найвідомішою жінкою.

І, схоже, у 2014 їй це вдалося. За підрахунками журналістів, саме Кім найчастіше з’являлася на обкладинках різноманітних видань. Цілих тридцять чотири рази у Сполучених Штатах Америки. Це доволі значний показник. Таким чином, вона заслужено отримує титул «Королеви таблоїдів – 2014 року» за версією Vanity Fair. Варто визнати, що Кім пречудово виконує свої прямі обов’язки, як справжня реаліті-зірка. За це і отримує цю корону і цей титул аж за цілий рік.

На другому місці, за підрахунками журналістів опинилися одразу дві прекрасні жінки – Дженіфер Еністон і герцогиня Кетрін. Вони обидві мають по двадцять три обкладинки минулого року в своєму багажі. Проте, варто зазначити, що була врахована лише преса американського походження. Якби до цих результатів додати ще й пресу Великої Британії, то Кетрін, цілком можливо, випередила б обох своїх суперниць і стала номером один у цьому рейтингу, з результатом, напевно, значно більшим ніж у Кім.

А поки що, вітаємо головного н’юз-мейкера США і усього світу з такою коронацією і бажаємо майбутніх успіхів у професії.

Кім Кардашьян отримала корону (фото)

Кім Кардашьян отримала корону (фото)

Кім Кардашьян отримала корону (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...