Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Еністон розповіла про розлучення

Дженіфер Еністон розповіла про розлучення

 8-01-2015, 16:30       o_sem       2402     
Дженіфер Еністон розповіла про розлучення


Дженіфер Еністон у минулому році дуже добре попрацювала і, навіть, представила фільм, в якому вона виконала не типову для себе драматичну роль. Вже за декілька днів ми з вами дізнаємося, чи отримає її нове амплуа достойну оцінку серед експертів кіно – Джен номінована на премію «Золотий глобус», церемонія вручення якого відбудеться вже одинадцятого січня.

А поки, Дженіфер розповіла про свої стосунки із колишнім чоловіком – Бредом Піттом. Ця тема стала мега-популярною протягом довгих місяців. Навіть видання, які не мали стосунку до світу шоу-бізнесу опублікували хоча б одну статтю щодо цього гучного процесу. Проте, як виявилося, сама Джен не надто переймалася цим. За її словами, розлучення з Бредом не було болісним. Все пройшло доволі тихо і мирно. Наразі, колишнє подружжя майже не спілкується, проте, коли вони пересікаються, то обмінюються всілякими добрими побажаннями й іншими подібними речами.

А щодо своєї кар’єри, то Джен завжди намагалася позиціонувати себе перед режисерами як серйозна і драматична акторка. Проте, у ній продовжували бачити веселе миле дівчисько, яке здатне лише на комедійні ролі. І ось тепер вона отримала шанс довести, що насправді спроможна на значно більше, чому, за словами Еністон, вона надзвичайно рада.

Дженіфер Еністон розповіла про розлучення
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...