Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шакіра продовжує натхненно працювати

Шакіра продовжує натхненно працювати

 8-01-2015, 20:30       o_sem       1404     
Шакіра продовжує натхненно працювати


За повідомленнями преси, співачка Шакіра продовжує активну роботу над свою новою платівкою. Вона невпинно працює, доводячи звучання до ідеального. Як ми пам’ятаємо, сама співачка говорила, що цей альбом стане повністю іспаномовним.

Щоб підігріти цікавість до своєї персони, а також задля реалізації творчих пошуків, співачка вирішила наситити цю нову платівку дуетами. Вже відомо, що Шакіра заспівала разом із такими виконавцями як: мексиканська поп-рок група Mana й іспанським співаком Алехандро Сансом. А найбільш неочікуваним стала спільна робота поп-виконавиці з молодою зіркою реп-сцени Ігі Азалією. За чутками, їхній дует вже записаний. Це буде доволі чуттєва й запальна пісня. А от чи довелося для цього Ігі вивчати іспанську, поки що не відомо. Можливо, Шакіра все ж вирішила допустити декілька англомовних куплетів до своєї платівки.

Нагадаємо, що вся активність співачки проходить на фоні вагітності. Не дивлячись на вже округлившийся животик, Шакіра невпинно працює. Деякі її прихильники, навіть, трохи налякані за здоров’я своєї улюблениці й її малюка. Проте, сама майбутня мама впевнена, що музика не може нашкодити ні їй, ні дитинці.

Шакіра продовжує натхненно працювати

Шакіра продовжує натхненно працювати
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...