Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джоні Депп змінився до непізнаванності (фото)

Джоні Депп змінився до непізнаванності (фото)

 8-01-2015, 21:00       o_sem       1039     
Джоні Депп змінився до непізнаванності (фото)


Актор – це професія, яка вимагає від людини вміння повністю перевтілюватися, як фізично так і морально, і робити це настільки вміло, аби його неможливо було впізнати. На жаль, у сучасному кінематографі ці вміння проявляють далеко не всі актори. Проте, є й приємні виключення. Такі, наприклад, як відомий голівудський актор Джоні Депп. Всі ми пам’ятаємо його найяскравіші ролі, й у кожній із них він постає у кардинально новому, яскравому образі, який неможливо тепер уявити без Джоні.

Схоже, нас чекає черговий шедевр від Деппа. Нещодавно, папараці «спіймали» актора у гримі не далеко від знімального майданчика нового фільму «Любитель йоги». Тут він виконує роль мисливця за головами. Для цієї ролі йому довелося доволі значно змінитися: погладшати, відростити вуса, брови і, навіть, змінити форму носа. Проте, швидше за все, всі ці зовнішні перетворення - наслідок роботи талановитих гримерів.

Нагадаємо, що у цьому фільмі Джоні грає разом зі своєю старшою донькою від Ванеси Параді - Лілі-Роуз. Її, до речі, папараці також сфотографували. Це перша головна роль для п’ятнадцятирічної дівчинки. Раніше вона з’являлася у фільмі «Бивень» разом із Харлі Куін, яка і в «Любителі йоги» стала її партнеркою по фільму.

Джоні Депп змінився до непізнаванності (фото)

Джоні Депп змінився до непізнаванності (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...