Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бред Пітт з манікюром (фото)

Бред Пітт з манікюром (фото)

 8-01-2015, 21:30       o_sem       936     
Бред Пітт з манікюром (фото)


Нещодавно, на фестивалі кіно Palm Springs Internstional Film Festival розгорівся скандал. Він стосувався зовнішнього вигляду одного з представників шоу-бізнесу Бреда Пітта.

Ні, костюм на ньому «сидів» пречудово, краватка і трохи сива борода відмінно доповнювали його стильний образ. Проте, було і те, що дуже засмутило прихильників актора. На його лівій руці всі роздивились яскравий манікюр. Майже кожен його ніготь був вкритий різнобарвними стрічками і смугами. А це, погодьтеся, не дуже підходить для амплуа дамського улюбленця.

Скоріше за все, таким чином пожартували діти Бреда. Ні для кого не секрет, що відносини у його сім’ї з дітьми надзвичайно вільні й демократичні. Тож, схоже, що молодші вирішили пожартувати над татусем, а потім взяли з нього слово, що він піде на подію з такою не стандартною «прикрасою».

Це звісно дуже мило, проте, прихильники, все ж таки, рекомендують Бреду роз’яснити дітям, що такі їхні витівки можуть дорого коштувати їхньому батькові та його іміджу. Адже недоброзичливці одразу почали розповсюджувати чутки про його нетрадиційну сексуальну орієнтацію і про те, що він вже розійшовся з Анджеліною і, наразі, знаходиться у нових стосунках.

Бред Пітт з манікюром (фото)

Бред Пітт з манікюром (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...