Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джесіка Альба на пляжі (фото)

Джесіка Альба на пляжі (фото)

 9-01-2015, 21:30       o_sem       1437     
Джесіка Альба на пляжі (фото)


Папараці дарма часу не втрачають. Вони подорожують найтеплішими закутками нашої планети у цю новорічну пору, аби сфотографувати хто з зірок як відпочиває, і розповісти нам з вами про це. Цього разу на одному з пляжів Мексики вони «спіймали» талановиту й амбіційну акторку Джесіку Альбу, яка відпочивала там зі своєю родиною.

Варто зазначити, що Джесіка виглядає надзвичайно. У купальнику майже неможливо приховати будь-які недоліки фігури. Проте, їй ховати нічого. Джесіка знаходиться у відмінній фізичній формі, навіть, не дивлячись на те, що вона вже двічі стала мамою. За словами самої акторки залишатися у такому чудесному вигляді їй допомагає збалансована дієта, регулярні вправи і різноманітні спа-комплекси по догляду за шкірою. Рецепт, загалом, не дуже складний, проте, результат не може не вражати.

Нагадаємо, що Джесіка поки що вирішила призупинити свою акторську кар’єру. Наразі, вона намагається приділяти якомога більше уваги своїм донечкам Онор Марі та Хевен Гарнер. Джесіка впевнена, що дівчатка мають отримувати максимум її уваги. Та і їй самій це надзвичайно подобається. Проте, така відстороненість від акторства ніяк не заважає залишатися їй у центрі уваги модних і гламурних видань, давати інтерв’ю і зніматись у модних фотосесіях. Тож, глядачі про неї не забудуть, і як тільки вона вирішить повернутися, з радістю привітають.

Джесіка Альба на пляжі (фото)

Джесіка Альба на пляжі (фото)

Джесіка Альба на пляжі (фото)

Джесіка Альба на пляжі (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...