Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Блейк Лавлі дала інтерв’ю

Блейк Лавлі дала інтерв’ю

 9-01-2015, 19:00       o_sem       1276     
Блейк Лавлі дала інтерв’ю


Відома акторка Блейк Лавлі народила свого первістка! Це дівчинка, яка за чутками могла отримати ім’я Вайолет, проте, представники акторки ще не підтвердили цю інформацію. Не встигла зіркова матуся відійти після перших у своєму житті пологів, як дала інтерв’ю відомому виданню People.

У своєму інтерв’ю Блейк вкотре розповіла про те, що мріє про велику сім’ю. Тож, схоже, питання народження наступного чада – це лише питання часу. Крім того, акторка зазначила, що надзвичайно велику роль у її ставленні до життя відіграла її мати. Не дивлячись на доволі складне життя, мама Блейк завжди була надзвичайно оптимістичною жінкою. Крім того, вона дуже любила своїх дітей і намагалась перетворити кожен день їхнього життя на маленьку казку.

Саме тому Блейк виросла такою веселою і життєрадісною. Звісно, Лавлі сподівається, що їй вдасться так само позитивно виховувати своїх дітей.

Також акторка розповіла, що постійно почувала себе чиєюсь «матусею». «Я завжди стараюсь піклуватись про дітей інших людей. Як результат, я завжди почувала себе матусею. Напевно, це відбувалось через те, що в мене ніколи не було молодших братів чи сестер». Тож, кардинально нових відчуттів, народивши донечку, вона не відчула. Наразі, Блейк почуває себе відмінно і радіє кожній миті життя.

Блейк Лавлі дала інтерв’ю
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...